Yukarı Çık

Yürüyen Haşare Ve Karınca Mücadelesi Antlaşması

Konutunuzda sadece istediklerinizi misafir edin…

Yaşam alanınızdaki huzuru haşerelerle paylaşmamanız için PESTCHECK sizi korumaya devam ediyor. PESTCHECK, hedef canlılar dışındaki varlıklara zarar vermeyen yöntem ve kimyasal uygulamalar ile başarılı sonuçlara imza atarak, yaşamınızdaki riskleri yok etmektedir. Bunun sonucunda sizler olası istilalardan uzak tutarak, hastalık, alerjik ve ölümcül sonuçlara karşı kendinizi güvende hissedersiniz. Bunu da size sunduğumuz % 100 müşteri memnuniyeti garantisi ile de ispatlamış oluruz. Yaşam alanınızın tarafınızdan temiz olarak adlandırılması, haşere sorunları için risk taşımadığı anlamını doğurmaz. Haşerelerin doğası gereği, ortamdaki gerekli şartların oluşması sonucunda her noktada kolayca varlıklarını sürdürebilmektedirler. Bunun sonucunda uzman ekiplerin müdahalesi olmaksızın sorunlardan kurtulmak ne yazık ki mümkün gözükmemektedir. PESTCHECK bu aşamada devreye girerek size teknik danışmanlık ve operasyon uygulaması ile sorunlardan kurtulmanızı sağlar.

Sebepleri Öğrenin

Artık rahat uyuyamıyor, sebebini bilmediğiniz kaşıntılarınız, pencereden gelen tıkırtılarınız, mutfağınızda gördüğünüz haşereleriniz varsa kendinizi korumak için zaman gelmiş demektir.

Yaşam Alanlarında Yapılan Haşere Kontrol Hizmetleri

Bu konuda eğitim almış, konusunda uzman tecrübeli elemanlarımız tarafından konutlarınızda ve villalarınızda detaylı bir inceleme yapılır. Haşereyi tanımlayıp yuvalarını tespit ederler. Kritik noktaları tespit edip size bildirirler. Alınması gereken fiziksel ve mekanik önlemler size anlatılır.

Uygulama Öncesi, Sonrası…

  • Hiçbir hazırlık yapmadan
  • Evinizi terk etmeden
  • Günlük rutin yaşantınıza devam edebileceksiniz
  • Eviniz zararlılardan arındırılıp evcil hayvanlarınız korunur
  • Haşerelerin beslenme ve barınma olanaklarını ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalar yapılır.

Ayrıca firmamız tarafından uygulama sonrası yapılan işin değerlendirilmesi yapılıp raporları hazırlanarak sunulur ve ek tedbirleri alınır. Böylece vereceğimiz hizmetin dünya kalitesinde kalıcı ve profesyonel çözümlü olmasına gayret edilir.

Sigortalısınız !

Faaliyetlerimizin tümü 3.kişi Mali Mesuliyet Sigortası kapsamında yürütülmektedir. Karşılaşılması arzu edilmeyen ancak olası zarar ve ziyan bu sigortalar kapsamında giderilmektedir.

Kullandığımız Pestisitler

Kullandığımız insektisitler ve rodentisitler son derece güvenli, leke ve koku riski taşımamaktadır. Memeli toksisitesi çok düşük olan, insan sağlığına olumsuz etkisi olmayan ve Halk Sağlığı Ruhsatlı ilaçlardır.

Haşerenin biyolojisi, yaşayışı ve alışkanlıkları gibi bilimsel temellere dayalı haşere kontrol yöntemlerimizde kullandığımız tüm pestisit ve ekipmanlar Amerikan Çevre Koruma Teşkilatı (EPA), Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

PESTCHECK gerek uygulayıcı gerekse uygulama yapılan yerde bulunanların güvenliğini göz önünde bulundurarak, kentsel haşere kontrolünde kullanımına izin verilen, kesin etkili, normal kullanımda akut tehlike oluşturmayan insektisit ve rodentisitler kullanır. İnsektisit ve rodentisitlerin etiketlerinde yazılı şartlara, yasa ve uygulama yönetmeliklerine kesinlikle bağlı kalır. İlgili izin yetki belgelerimiz, pestisitler ile ilgili MSDS formları Site Yönetimine bırakılmıştır, dilerseniz bizden de talep edebilirsiniz.

Hizmet Bedeli

Evlerinizde talep edilmesi durumunda yapılacak yürüyen haşere mücadelesi hizmet bedeli (her bir uygulama için) ;

Daire Tipi Hizmet Bedeli
0-100 m2 50 ₺
100-200 m2 70 ₺
200-300 m2 80 ₺

  • İkebana Evleri için hazırlanmış özel fiyatlardır
  • K.D.V hariç tutarlardır
  • Talep edilmesi durumunda kemirgen ve diğer haşereler için de hizmet verilmektedir

Bilgilerinize & Saygılarımızla,

Elif Bayram

Ziraat Mühendisi

Gülbağ Mah. Karanfil Sok. No : 7B Mecidiyeköy / Şişli - İstanbul

+90 212 356 39 00 (PBX)

+90 212 321 97 61

F +90 212 356 39 01
M +90 533 238 27 43
E elif.bayram@pestcheck.com.tr
www.pestcheck.com.tr